25 Pack - Cosmas 222-128ORB Oil Rubbed Bronze Arch Cabinet Hardware Handle Pull - 5" Inch (128mm) Hole Centers
★★★★★ 4.9 75 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.ecuadorfundas.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • High Quality Oil Rubbed Bronze Finish
  • Hole Centers: 5" (128mm)
  • Overall Length: 6-1/8"
  • Width: 3/8" --- Projection 1-3/16"
  • Polybagged with 1" Mounting Screws Included
UPC 766150947328
Color Oil Rubbed Bronze
Shape Arch
Brand Name Cosmas
Metal Type Bronze
Style Name Handle Pull
Unit Count 25.0 Count
Handle Type Pull Handle
Finish Types Bronze
Manufacturer Cosmas
Model Number 222-128ORB - 25 Pack
Material Type Metal
Exterior Finish Bronze
Handle Material 100% Die-Cast Zinc Metal
Additional Features Easy to Install
Included Components Screw
Center To Center Spacing 5 Inches
Specific Uses For Product Cabinets
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.9 out of 5
★★★★★
75 ratings | 31 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
89% (67)
4 stars
1% (1)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (8)